INIEKCJA KRYSTALICZNA + OZONOWANIE GRATIS!

iniekcja krystaliczna

Od pewnego czasu mamy dla Państwa przygotowane pakiety promocyjne składające się z usługi bazowej, jaką jest iniekcja krystaliczna oraz z dodatku w postaci nowej, skutecznej usługi, którą możemy zastosować po wykonaniu iniekcji. Cieszy nas to, że odzew jest tak duży, niemniej chcielibyśmy nieco więcej napisać na ich temat. Przede wszystkim chcemy Państwu pokazać, dlaczego warto zdecydować się na taki zestaw usług. Pokazać zalety zamawiania usług powiązanych, gdzie jedna z nich jest całkiem za darmo!

Iniekcja krystaliczna + ozonowanie gratis!

Czołową naszą promocją jest wykonanie iniekcji krystalicznej wraz z ozonowaniem pomieszczeń gratis. Jest to fenomenalne połączenie, ponieważ i jedna i druga usługa może być wykonywana zarówno razem, jak i oddzielnie. Połączone, dają niesamowite efekty zarówno wizualnie, pod kątem zdrowia, jak i estetycznie.

Iniekcja krystaliczna, przypomnijmy, to tworzenie blokady przeciwwilgociowej w murach zawilgoconych na skutek podciągania wody z gruntu. Jest to metoda na tyle uniwersalna, która może być stosowana bez względu na rodzaj użytego materiału do budowy murów, grubość murów, bez względu na stopień zawilgocenia i zasolenia murów.
Z kolei ozonowanie, które wykonujemy całkiem GRATIS, pozwala zabić bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pleśnie, mikroorganizmy, alegeny a przy okazji brzydki zapach spowodowany stęchlizną, spalenizną, dymem nikotynowym, kałem, moczem, farbami, zwierzętami. Ozon ogólnie stosowany jest podczas dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji. Nie jest to droga usługa, aczkolwiek w tym wypadku pozwala zaoszczędzić całkiem sporą kwotę.

Jak więc Państwo widzą, zamawiając u nas jedną usługę, otrzymują Państwo drugą zupełnie za  darmo! Gwarantujemy, że tylko u nas otrzymują Państwo tak dużo za taką cenę! Ale to nie jedyna nasza promocja, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi wariantami promocyjnymi. W przypadku pytań prosimy o kontakt, nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

top
CzechGerman