Ozonowanie pomieszczeń na wiosnę – dlaczego warto?

Wiosna to czas porządków:)

Tych mniejszych i tych większych. Mycie okien, pranie firanek, wycieranie kurzu, porządki w szafie, w piwnicy, w komórce i w garażu. Pod schodami, na strychu i w ogrodzie.

Ale czy to wystarczy?
Czy zamiatanie, odkurzanie, mycie i wycieranie kurzu pozwoli nam pozbyć się alergenów, insektów, niebezpiecznych mikroorganizmów?

Niestety nie.
Oprócz samego czyszczenia warto pomyśleć o prawdziwej dezynfekcji pomieszczeń.
Jak to zrobić?

Wybrać usługę ozonowania!

Ozonowanie – co to takiego?

Ozonowanie to ekologiczna, całkowicie bezpieczna metoda dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń. W trakcie przeprowadzania usługi ozon dociera do produktów codziennego użytku, takich jak materace, kołdry, kotary, poduszki, meble, pluszaki itp. Z wszystkich tych przedmiotów, dzięki ozonowaniu, zostaną usunięte alergeny.

Ozonowanie – usuwa mrówki, karaluchy i pluskwy!

Ozonowanie, na pierwszy „rzut oka”, nie kojarzy się z usuwaniem szkodników i insektów ale bardziej z usuwaniem brzydkich zapachów. Tymczasem, dysponując odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, można ozon wykorzystać do skutecznej walki z karaluchami, mrówkami i pluskwami.

Kto z insektami miał już do czynienia, ten wie, jak nieprzyjemne, niezdrowe i niekomfortowe jest to doświadczenie. Dlatego też, jeśli mają Państwo podejrzenie, że w Waszym domu, mieszkaniu zadomowili się nieproszeni lokatorzy – zapraszamy do nas!

W sposób bezpieczny i skuteczny usuniemy nieprzyjemne i niebezpieczne insekty. A przy tym poprawimy jakość powietrza w pomieszczeniu!

Ozonowanie – likwiduje nieprzyjemny zapach!

Odór rozlanego mleka, smród dymu papierosowego, zapach po pożarze, zapach kleju, betonu, farb nie muszą przyprawiać nas, dosłownie, o zawrót głowy. Zabieg ozonowania pozwala je skutecznie wyeliminować i poprawić jakość powietrza.

Wykonując zabieg ozonowania, możemy spodziewać się efektu w postaci świeżego, lekkiego zapachu, uczucia niezwykłej czystości i lepszego samopoczucia.

Ozonowanie jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, dlatego wszystkich, którzy chcieliby poprawić komfort i bezpieczeństwo swojego domu, mieszkania, zachęcamy do kontaktu z nami.

Ozonowanie – rozwiązanie dla alergików.

Zabieg ozonowania działa wyjątkowo skutecznie, usuwając wszelkie alergeny – grzyby, bakterie, roztocza i pleśnie. Dla alergików jest to najlepsze rozwiązanie, szczególnie jeśli jest powtarzane kilka razy w roku.

Rozwiązanie to może być stosowane nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także biurach, gabinetach, halach magazynowych, halach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Ozonowanie – w biznesie i motoryzacji.

Usługa ozonowania jest uniwersalna, można ją zastosować w wielu sytuacjach.

Polecamy ją przede wszystkim właścicielom firm, których prestiż zależy od higieny i czystości panujących w gabinecie. A więc właścicielom:
– gabinetów lekarskich, stomatologicznych, fryzjerskich i kosmetycznych;
– restauracji;
– hoteli;
– sklepów;
– domków letniskowych;
– żłobków i przedszkoli.

Bardzo dobrze ozonowanie sprawdza się także w motoryzacji. Znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdów, poprawia jakość powietrza. Wyeliminuje także wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie warto wykonywać dwa razy w roku. A jeśli myślimy o sprzedaży samochodu i chcemy podnieść jego wartość – koniecznie powinniśmy wybrać usługę ozonowania.

Podsumowując, jakie są korzyści płynące z ozonowania:
– dezynfekcja pomieszczeń i ich wyposażenia, usunięcie alergenów;
– likwidacja mikroorganizmów i insektów;
– eliminacja zarodników pleśni i grzybów;
– pozbycie się insektów;
– mniejsze ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami;
– usunięcie nieprzyjemnego zapachu, wylanego mleka, dymu papierosowego itp.

 

Zapraszamy!

top
CzechGerman