Kompleksowe usługi usuwania i zabezpieczania mieszkań przed wilgocią.

Firma Hydroblokada od lat specjalizuje się w zagadnieniu osuszania i zabezpieczeń mieszkań przed skutkami nadmiernej wilgotności. Jeżeli zostali Państwo sami ze skutkami zalania, powodzi, złych prac izolazyjnych, nasza firma niezwłocznie rozwiąże Państwa problemy.

Gwarancja Satysfakcji

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć!

0+

Ukończonych zleceń

Ponad 117 zrealizowanych zleceń świadczy o naszym profesjonalizmie i zaufaniu klientów. Niejednokrotnie byliśmy dumni z faktu noszenia pomocy w reperowaniu domowego ogniska. Szeroki wachlarz naszych możliwości oraz technologia dobrana indywidualnie do każdego klienta zapewnia nam dodatkowo opinię rzetelnego i godnego zaufania partnera.

0%

Zadowolonych klientów

Jakie czynniki sprawdzają, że nasz firma wzbudza takie zaufanie wśród klientów? Bez wątpienia podstawowym jest zaangażowanie, oraz umiejętność postawienia się w sytuacji osoby, która ma problem z wilgocią. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie tak dużo dla Państwa zrobić.

0

Specjalistów

Swoją markę budujemy na solidnej kadrze. Niesamowitą szybkość działania i wyjątkową skuteczność zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów. Lata praktyki umożliwiły nam wejście na wyższy piedestał jakościowy.


Nasze atuty

  • Działamy na bazie umowy licencyjnej na wykonywanie osuszania metodą Iniekcji Krystalicznej chronioną patentem i objętych normami.
  • Pracujemy na sprawdzonych środkach, które posiadają atesty.
  • Posiadamy wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie wykonywania prac.
  • Dokładamy wszelkich starań, żeby najwyższa jakość naszej usługi zawsze szła w parze z Klienta zadowoleniem.
  • Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace.

Nasze umiejętności

100% Iniekcja krystaliczna

97% Osuszanie kondensacyjne

95% Termowizja

95% Ozonowanie

97% Obsługa klienta

Przystępne ceny

Pomimo tego, iż nasza marka jest synonimem jakości, na nasze usługi stać praktycznie każdego. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych na rynku technologii, oszczędzają Państwo zarówno czas jak i pieniądze. Za osuszenie każdego metra bieżącego należność wynosi od 60zł. Przy efektywności naszej pracy koszt ten jest jak najbardziej przyzwoity.

Skuteczność

Opinie naszych zadowolonych klientów potwierdzają, iż firma Hydroblokada zawsze stanie na wysokości zadania w zakresie zagadnienia osuszania budynków. Suchy dom to gwarancja satysfakcji. My to rozumiemy, dlatego wykonujemy swoją pracę rzetelnie i z naciskiem na jak największe Państwa zadowolenie.

Szybkość

Naszą dewizą jest szybkość. Rozumiemy, iż w naszej branży szybkość działania pozwala unikać większych kłopotów związanych z walką z wilgocią. Wypełniając formularz na stronie nasz konsultant skontaktuję się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Nasi partnerzy

Nie jesteś pewny którą usługę wybrać?

Zapytaj specjalistę!

top
CzechGerman