Iniekcja krystaliczna + osuszanie kondensacyjne gratis!

iniekcja-krystaliczna+osuszanie-kondensacyjne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również możliwość uzyskania osuszania kondensacyjnego zupełnie za darmo! Warunkiem takiej promocji jest zamówienie usługi, jaką jest iniekcja krystaliczna. Z naszej strony gwarantujemy Państwu, że obydwie usługi zostaną wykonane należycie, zgodnie z wymogami stawianymi nam przez Państwa. Iniekcja krystaliczna jest nierzadko usługą konieczną, podstawową, bez której nie można działać dalej. Tym razem, do tej podstawowej usługi, uzyskają Państwo zupełnie za darmo drugą, tak samo potrzebną usługę.

Iniekcja krystaliczna

Tej usługi nie musimy nikomu przedstawiać. Jest tak znana i tak często przez nas omawiana, że każdy powinien z niej skorzystać. To metoda osuszania zawilgoconych murów. Opracowana i opatentowana przez dr inż. Wojciecha Nawrota z Wojskowej Akademii Technicznej, jest w pełni bezpieczna dla otoczenia, dla murów i dla mieszkańców. Blokadę izolacyjną uzyskuje się w ciągu 7-10 dni. Jest w pełni wodoszczelna i gazoszczelna a przy tym ekologiczna. Jest metodą  uniwersalną, może być zastosowana w dowolnej sytuacji. To sprawia, że właśnie iniekcja krystaliczna jest tak skuteczna i tak popularna. W końcu autor uzyskał dzięki niej wiele nagród.

Osuszanie kondensacyjne

Osuszanie kondensacyjne, to metoda mająca na celu obniżenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Wykorzystywane do tego celu osuszacze pochłaniają wilgoć z powietrza i zmieniają ją w wodę. Tego typu metoda jest przeprowadzana w pomieszczeniach zamkniętych, bez wymiany powietrza. Metoda jest tym skuteczniejsza, im temperatura na zewnątrz jest niższa a wewnątrz pomieszczenia wyższa. Największa wydajność występuje przy temperaturze 20-25 stopni.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji albo skorzystać z promocji, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą także w przypadku pozostałych usług naszej firmy.

top
CzechGerman