Czym się kierować przy wyborze firmy do osuszania?

Jak rozpoznać problem z wilgocią w domu?

Problem pojawiającej się pleśni czy grzybów na ścianie jest dość powszechny. Odchodzące od ścian tapety, brudny nalot, czarne plamy, odpadające kafelki, wybrzuszanie się tynku a także pogarszające się samopoczucie są niewątpliwym sygnałem wilgoci w domu. Niestety często są to bagatelizowane objawy. Tymczasem już w tym momencie warto zwrócić się do specjalisty, który określi, co jest przyczyną zawilgocenia, dlaczego stan ścian domu jest taki a nie inny.

Znajdź przyczynę zawilgocenia i powstającej pleśni!

Bardzo wiele osób popełnia jeden, charakterystyczny błąd – walczy z samym nalotem, pleśnią. Tymczasem jest to tylko skutek zawilgocenia budynku, który po usunięciu – wraca. Dlatego też, zaraz po pojawieniu się takiego nalotu, warto skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem budynku, która po przeprowadzeniu analizy, dobierze odpowiednie narzędzia i środki.

Pamiętaj, że pleśń, czy ciemny nalot do dopiero początek problemów. Wilgoć jest bardzo niebezpieczna dla budynku. Może osłabić jego konstrukcję, zniszczyć ściany i podłogi. Wilgoci nie można lekceważyć! Sama nie zniknie!

W jaki sposób wybrać firmę zajmującą się osuszaniem budynku?

W każdym większym mieście znajdziemy kilkanaście firm zajmujących się osuszaniem budynków i pomieszczeń. Firmy te różnią się zakresem usług, doświadczeniem, wykorzystywanymi technologiami, opiniami klientów a także ceną.

Dobrze jest, gdy firma ma kilka usług w ofercie, gdy potrafi powiązać dane usługi, wykorzystać potencjał płynący z kompleksowego wykorzystania posiadanych technologii.

Jako przykład może posłużyć połączenie iniekcji krystalicznej, stanowiącej podstawę wykonywanych usług, z termowizją lub osuszaniem, czy ozonowaniem. Zalety takich połączeń przedstawiliśmy w pozostałych publikacjach.

Dlaczego Hydroblokada – osuszanie budynków działa skutecznie?

 • Jako jedni z nielicznych oferujemy osuszanie metodą Iniekcji Krystalicznej;
 • My ze swojej strony chcemy zapewnić, że korzystamy tylko z opatentowanych technologii, których skuteczność potwierdziły już badania a także nagrody wręczane twórcy;
 • Dzięki temu możemy zagwarantować (nawet na piśmie), że przeprowadzone przez nas prace zostaną wykonane należycie, skutecznie, że problem zawilgocenia budynku zostanie rozwiązany;
 • Zawsze też służymy Państwu pomocą i poradą w kwestii doboru odpowiednich metod i narzędzi;
 • Działamy kompleksowo – oferujemy osuszanie budynków, piwnic, osuszanie podposadzkowe;
 • Nasze metody są przyjazne dla środowiska, stosujemy składniki naturalne występujące w przyrodzie.
 • Działamy elastycznie,dopasowujemy się do oczekiwań klientów;
 • Dowozimy bezpłatnie sprzęt do klienta;
 • Zapewniamy konkurencyjne ceny;
 • Dysponujemy zaawansowanym sprzętem;
 • Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży.

Jak działamy?

 1. Pierwsze spotkanie

Zawilgocenie budynku powstaje z różnych przyczyn.
Podczas pierwszej rozmowy z klientem zawsze staramy się przeanalizować problem i poznać potrzeby naszych klientów. Z kolei podczas pierwszego spotkania analizujemy przypadek i dopiero wtedy możemy zaoferować konkretną usługę z konkretną wyceną.

Podczas pierwszego spotkania staramy się znaleźć pierwotną przyczynę zawilgocenia powierzchni. Identyfikujemy również czynniki wtórne, które dodatkowo przyczyniają się do powstania wilgoci w domu. Badamy aktualny poziom wilgotności powietrza w celu dobrania odpowiedniej metody osuszania.

 1. Dóbr metody osuszania

W kolejnym etapie proponujemy konkretną metodę osuszania, szacujemy koszty oraz ustalamy dokładny harmonogram przeprowadzenia usługi.

 1. Wykonanie usługi

Po zaakceptowaniu zlecenia przystępujemy do wykonania prac. Cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem odpowiadamy na pytania.

 1. Jesteśmy terminowi, fachowi i skuteczni.

Zajmujemy się profesjonalnie osuszaniem budynków, podchodzimy kompleksowo do każdego zlecenia.

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów.
Dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku!

Hydroblokada to świetny wybór!
Zadzwoń do nas już dziś!

top
CzechGerman