Bądź profesjonalistą – zainwestuj w ozonowanie!

Bądź profesjonalistą – zainwestuj w ozonowanie!

Hasła reklamowe dotyczące profesjonalizmu spotykamy bardzo często. Praktycznie każda firma chce wzbudzać pozytywne skojarzenia, chce być profesjonalna, nowoczesna, pasująca do panujących trendów. W związku z tym przedsiębiorcy, marketingowcy inwestują w różnego typu kampanie. Przeznaczają ogromne budżety na spoty, na reklamy, na promowanie marki. Zapominają jednak, że bycie profesjonalnym oznacza coś jeszcze – dbałość o bezpieczeństwo klientów, pacjentów i osób z najbliższego otoczenia. Jak może pomóc w dezynfekcji firma Hydroblokada? O tym w artykule.

OZONOWANIE – UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO.

W firmach najczęściej mamy do czynienia z typowymi formami dbałości o czystość, takimi jak cykliczne sprzątanie oraz okresowe dezynfekowanie. Niestety sama dezynfekcja odbywa się wyłącznie w placówkach medycznych. Inne firmy niekoniecznie w to inwestują. Bo mogą, lecz nie muszą. Tak być nie powinno. Profesjonalizmu wobec naszego zdrowia jako konsumentów powinniśmy oczekiwać od każdego przedsiębiorstwa. Nie mniej jednak jest wielu właścicieli firm, którym zależy na bezpieczeństwie klientów i którym można ufać w tego typu sprawach.

O tym, że ozonowanie to uniwersalne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który wierzy, że to inwestycja w tego typu praktyki to coś co warto robić, świadczy różnorodność naszych klientów.

Mowa tu m.in. o:

  • salonach spa, salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych
  • hotelach, pensjonatach, motelach
  • restauracjach, kawiarniach
  • hurtowniach
  • firmach transportowych

Ozonowanie – skuteczna reklama dla firmy

Jak więc widzimy, rozpiętość branż, w których przydaje się ozonowanie pomieszczeń, odkażanie czy usuwanie bakterii jest całkiem spora. Przecież przedsiębiorcom, niezależnie od wielkości firmy, zależy nie tylko na zadowoleniu klientów, ale i ich zdrowiu – a to oznacza bezpieczeństwo. Odświeżenie pomieszczeń to dobra inwestycja, a zalety ozonowania to po prostu dbanie o komfort klienta lub współpracowników oraz… reklama. Przecież w niektórych branżach czystość, schludność i brak nieprzyjemnych zapachów to konieczność, która sprawi, że klienci powrócą. Nikt przecież nie da dobrej opinii hotelowi, restauracji czy salonowi kosmetycznemu, jeśli ten miał nieprzyjemne zapachy, było nie do końca czysto. Raz zrażony klient, zniechęcony takim stanem rzeczy nie odwiedzi ponownie danego miejsca. Gorzej, zapewni antyreklamę wśród znajomych.

CO NAM DAJE OZONOWANIE?

Można pisać, że po prostu same korzyści, ale spróbujmy to usystematyzować. Niezależnie czy chodzi o ozonowanie domu czy ozonowanie firmy, wiemy, że:

– ozonowanie usuwa nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy i wszystkich innych mikroorganizmów,
– dezynfekuje układ klimatyzacji,
– neutralizuje zapachy,
– odświeża dom, mieszkanie po remoncie, po codziennym użytkowaniu,
– ułatwia codzienne funkcjonowanie alergikom (pozwala pozbyć się roztoczy),
– ochrona przed szkodnikami takimi jak karaluchy, mrówki, mole, komary i gryzonie.

PRZYPOMNIJMY, CZYM JEST OZONOWANIE?

Ozon to trójatomowa cząsteczka tlenu działająca antyseptycznie. Natomiast ozonowanie to jedna z najlepszych metod dezynfekcji – zarówno domów, mieszkań, jak i budynków publicznych czy gastronomicznych. Specjaliści zauważają, że ozonowanie jest nie tylko skuteczne, ale i nie niszczy powierzchni poddanych dezynfekcji oraz nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Odradza się jednak samodzielne sięganie po ozonator i stosowanie tego typu metody bez fachowej wiedzy, dlatego jeśli chcesz być profesjonalistą to pozwól działać profesjonalistom. Ozonowanie w biznesie to nie tylko ozonowanie salonu fryzjerskiego czy różnych gabinetów, ale odświeżenie domu i mieszkań, które z pewnością pomoże w sprzedaży tego typu nieruchomości lub… po prostu będzie lepiej i zdrowiej się mieszkać.

JEŚLI CHCESZ BYĆ PROFESJONALISTĄ I ZAMÓWIĆ OZONOWANIE – ZADZWOŃ TERAZ! NASI SPECJALIŚCI SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI. OZONOWANIE OPOLSKIE? OZONOWANIE OPOLE? JEŚLI WPISUJESZ  TE SŁOWA W WYSZUKIWARCE I JESTEŚ NA TEJ STRONIE TO JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU.

top
CzechGerman